Plavecké závody školní družiny

Školní družiny obvodu Brno jihozápad uspořádaly 19. ledna plavecké závody na ZŠ Brno Jasanová. Naše školní družina se již tradičně účastnila také v zastoupení vybraných osvědčených plavců. Reprezentovali nás ze třetích ročníků: Julia Šoková z II. M a Filip Krejčíř ze III.A. Za čtvrté ročníky do závodu nastoupili: Diana Vaňkovská ze IV. A a Vilém Šárfy ze IV.B.  Děti musely uplavat 25 m jakýmkoliv stylem, rozhodoval čas. Samozřejmě, že zvolily kraula. Závody proběhly dva. V kategorii jednotlivců získali první místo Julia Šoková a Vilém Šárfy, v kategorii štafet naše družstvo obsadilo nádherné druhé místo, které plavcům uteklo jen o šest desetin sekundy. Děkujeme dětem za úžasnou reprezentaci, rodičům za podporu a přejeme hodně energie a úspěchů nejen v plavání.