Děti ZŠ Pastviny si užily prezidentské volby trošku netradičně – v komínské vozovně!

Straší vás klima?

Choď pěšky, jezdi MHD, je to prima!

Věděli jste, že každodenní rychlá jízda na kole 6 – 10 minut je prevencí proti demenci?

Rychlou chůzí nejen spálíte pár kalorie, ale také výrazně posílíte své svaly, a navíc získáte pořádnou porci „šťastných“ hormonů.

Při jízdě v MHD máte spoustu času na vyřízení zpráv nebo možnost popovídat si se spolucestujícími, či dopřát mozku tolik potřebné „nicnedělání“. 😊

Jak je skvělé projet se trolejbusem a co všechno můžeme objevit ve vozovně Komín jsme zjistili v době ředitelského volna. Přihlášené děti ze ZŠ Pastviny se s nadšením učily nasadit „šraňky“ a cvakly si speciální jízdenku. Dokonce se podívaly také pod kola trolejbusů!

Návštěvu rádi zopakujeme a už víme co znamená zelený jezevčík na nových modelech trolejbusů.

Víte to také?

Děkujeme p. Ovečkovi a p. Náhlíkovi za návštěvu v komínské vozovně DPMB a už se těšíme na další návštěvu. Děti a vychovatelky školní družiny.