Atletický trojboj 1. stupně, aneb opět stoupáme na stupně nejvyšší …

V průběhu měsíce května se po roční odmlce na naší škole pořádala soutěž tradičního Atletického trojboje v běhu, skoku a hodu kriketovým míčkem pro všechny žáky 1. stupně.

V rámci několika dní se postupně všichni žáci do soutěže zapojili. Každý podal výkon dle svých možností, mnohdy žáci dokázali překonat sami sebe a právem pak byli vyhlášeni těmi nejlepšími 😊.

Získali diplomy, medaile, drobné ceny a těm nejlepším byla nabídnuta možnost reprezentovat naši školu na Atletickém trojboji v městském kole dne 20.6.2023 na ZŠ Laštůvkova v Bystrci. Tam odjela družstva žáků a žákyň 3., 4. a 5. tříd. Kromě běhu, skoku a hodu je čekala ještě královská disciplína – štafeta. Vše zvládli výborně. Mezi nejlepšími sportovci z Brna podali neuvěřitelné výkony, které jim zajistily opět nádherná umístění 😊.

za 3. ročník

1. místo: Solčány Vilém

za 4. – 5. ročník

1. místo: Svoboda Teodor
  2. místo: Darkwah Melisa
  3. místo: družstvo (Svoboda Teodor, Darkwah Melisa, Maceková Helena, Vondál Matěj)

Všem moc gratuluji a děkuji za vynikající reprezentaci naší školy J, V. Doležalová.