Atletický trojboj a Atletická olympiáda dětí 1. stupně 2015

Během posledních květnových dní se na naší škole pořádala soutěž tradičního atletického trojboje v běhu, skoku a hodu kriketovým míčkem. V rámci dvou dní se postupně všichni žáci do soutěže zapojili a věřím, že i podali co nejlepší výkony, za které získali nejenom diplomy, medaile a drobné ceny, ale i možnost reprezentovat naši školu na Atletické olympiádě dětí 1. stupně, která se konala na ZŠ Laštůvkova a Svážná ve dnech 11.6. a 16.6. 2015.

Na Olympiádu odjelo za každý ročník vždy čtyřčlenné družstvo 2 kluci + 2 holky, které se pokusilo vybojovat s těmi nejlepšími sportovci z celého Brna co nejlepší umístění. V konkurenci dvaceti škol žáci získali tato krásná umístění:

1. místo: Matejova Marie
1. místo: družstvo (Matejova Marie, Němcová Eliška, Kopřiva Oliver, Zeman Adam)
3. místo: Zeman Adam

3. místo: družstvo (Hodaň Viktor, Kukla Adam, Rovná Adéla, Jurečková Michaela)

2. místo: Daniel Dobyšar
2. místo: družstvo (Dobyšar Daniel, Dvořák Václav, Bukáčková Nikola, Sýkorová Kristýna)

2. místo: Olbort Lukáš

Navíc se družstva 4. a 5. ročníků umístila na krásném 5. místě.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za rep16rezentaci naší školy