Školní družina ve školním roce 2016/2017 pro žáky 4. tříd

Vážení rodiče,
chtěla bych Vás informovat, že dnes Vaše děti obdrží zápisní lístek do školní družiny na příští školní rok.

Pokud budete mít o školní družinu zájem, prosím, OBRATEM (ještě 30. 6. 2016) zápisní lístek (pouze jeho přední stranu) vyplňte a pošlete po dítěti zpět paní učitelce. V případě Vašeho nezájmu vyplňte pouze jméno a třídu žáka a vepište: NEMÁM ZÁJEM O ŠKOLNÍ DRUŽINU a předejte zpět paní učitelce.

U později odevzdaných zápisních lístků nemůžeme garantovat zapsání dítěte do školní družiny (kapacita volných míst je omezená). O přijetí dítěte do ŠD ve školním roce 2016/2017 budete informováni emailem.

Kapacita školní družiny pro žáky 4. tříd je omezená, prosím, zvažte naléhavost Vaší potřeby dítě umístit do ŠD a  považujte vyplnění zápisního lístku za závaznou přihlášku.

Přihlášené děti budou ve smíšených odděleních – budou přiřazeny do družinových oddělení žáků z nižších ročníků.

Děkuji Vám za spolupráci,

s pozdravem a přáním krásných slunných dní