Plavecké závody SOBŠ 2017

Na přelomu ledna a února proběhly plavecké závody SOBŠ 2017 v Jundrově. Závod zahájili plavci z prvních, druhých a třetích tříd. Druhá část závodů patřila plavcům čtvrtých a pátých tříd. Naši školu hrdě reprezentovali tito žáci: Eliška Němcová, Nikola Řihová, Viktor Kryšpín Kalášek, Mikuláš Rada, Tadeáš Kubant, Nikola Bukáčková, Tereza Bukáčková, Markéta Cinková, Michal Nečas, Jonáš Ptáček a Jiří Račanský. Děti soutěžily z plných sil a vybojovaly jak v mladší kategorii, tak ve starší kategorii 3. místo ve smíšené štafetě. Všichni naši soutěžící si zaslouží velikou pochvalu za vzornou reprezentaci. Další radost nám také udělal úspěch Mikuláše Rady a Terezy Bukáčkové, kteří vybojovali v jednotlivcích krásné 2. místo. Této akce se zúčastnilo celkem 16 škol, proto si ceníme úspěchů našich žáků.