Plavecké závody

Dne 21. února se konaly plavecké závody na Základní škole Labská. Těchto závodů se účastnily třetí, čtvrté a páté ročníky.

Děti poměřily své síly mezi brněnskými základními školami a školami v okolí Brna. K velikému úspěchu si naši plavci ze závodů přivezli dohromady třináct medailí.

Soutěžilo se v plaveckém stylu kraul, prsa a také ve smíšených štafetách. Ve štafetách jsme vybojovali první, druhé i třetí místo.

O mimořádný výkon se zasloužil Jiří Račanský a Tereza Bukáčková, kteří neměli v závodu konkurenci a zasloužili si první místo v plaveckém stylu kraul a prsa.

Veliká gratulace a poděkování patří Elišce Němcové, Anetě Madronové, Tadeáši Kubantovi, Mikuláši Radovi, Sáře Vokurkové, Markétě Cinkové, Jiřímu Račanskému, Michalovi Nečasovi, Nikole a Tereze Bukáčkovým, Anetě Mlčúchové, Antonínu Jarošovi.