Školní plavecké závody – 4. a 5. 5. 2017

Jako každým rokem i letos si žáci 3., 4., a 5. ročníků mohli porovnat síly mezi sebou v našem bazéně. Soutěžilo se ve volném stylu a smíšených štafetách. Atmosféra byla neuvěřitelná a výkony obdivuhodné.

Za 3. ročník obsadili 3. místo – Matejová Marie, Doležel Lukáš, 2. místo – Krésová Natálie, Dvořáček Jan, 1. místo – Řihová Nikola a Rada Mikuláš. Ve smíšených štafetách to dopadlo následovně 3. místo – 3. B, 2. místo – 3. A, 1. místo – 3. C.

Za 4. ročník vybojovali 3. místo – Vokurková Sára, Schwab Filip, 2. místo –  Grossová Kamila, Ptáček Jonáš, 1. místo – Cinková Markéta, Račanský Jiří. Ve smíšených štafetách obsadila 3. místo třída 4. C, 2. místo – 4. A a 1. místo – 4. B.

Za 5. ročník si pro 3. místo doplavali – Francová Barbora, Snášel Oscar, 2. místo – Bukáčková Nikola, Špaka Filip, 1. místo – Bukáčková Tereza a Jaroš Antonín. Ve smíšených štafetách se umístily na 3. místě děti ze třídy 5. B, 2. místě – 5. C a 1. místě – 5. A.

Děkuji všem soutěžícím za účast, kolegům za pomoc a příští rok se opět těšíme!