Další zlato z bazénu

Ve středu 3.6.2015 se tým sestavený z 12 vybraných třeťáků zúčastnil turnaje v mikropóle, který se konal v bazénu ZŠ Jasanová v Jundrově. Že vám název mikropólo nic neříká? Jedná se o vodní pólo pro nejmenší: menší míč, menší branky, menší hřiště a hlavně menší hráči.

A naši malí hráči podali veliký výkon a celým turnajem prošli bez jediné prohry. Do školy jsme přinesli nejen pohár, diplom a čokoládové medaile, ale hlavně nadšení  k účasti na dalších turnajích. Protože vodní pólo v sobě splňuje prvky týmové hry, pohybu s míčem a pobytu ve vodě. A to všechno mají naše děti rády.

Sestava týmu: Jakub Momirov, Daniela Otrubová, Dan Krška, Vojta Prokeš, Matěj Píše, Tonda Jaroš, Vašek Dvořák, Honza Ukropec, Kristýna Sýkorová, Šimon Hanzal, Sabina Kratochvílová a Kryštof Honec.