Doplňující volby do školské rady

Vážení rodiče,

jak jsme již dříve avizovali, proběhnou dne 9.4.2018 v rámci hovorových hodin v době od 17.00 do 18.30 hodin   doplňující volby do školské rady z řad zákonných zástupců žáků. Dne 8.1.2018 byli v řádných volbách zvoleni 3 zástupci, z nichž jeden ke dni 22.1.2018 na svoji funkci rezignoval. Je tedy třeba zvolit posledního, třetího zástupce. Obracím se na Vás touto cestou ze dvou důvodů. Jednak proto, abyste zvážili, zda chcete do rady kandidovat, jednak proto, abyste z přihlášených kandidátů zvolili ty, kteří budou vaše zájmy v radě důstojně zastupovat.
Pokud se rozhodnete do školské rady kandidovat, zašlete prosím ředitelce školy písemně nebo e-mailem
(licenikova@zspastviny.cz) stručné údaje o sobě a „volební“ program a to do 30.3.2018. Vaši prezentaci zveřejníme na webových stránkách školy (www.zspastviny.cza rodičům zašleme prostřednictvím elektronického systému školy EDOOKIT.
Pevně doufám, že aktivně přispějete ke zvolení posledního člena školské rady a já vám za to předem děkuji.