Halloween: aneb ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ, ABYCHOM BYLI NORMÁLNÍ

Naši milí monstrózní žáci,

v pondělí 1.11. bychom na naší škole rádi uspořádali netradiční den v barevných a pestrých halloweenských či jiných kostýmech.

V loňském roce jsme si všichni zkusili, jaké je to žít zavření ve svých pokojích a obyvácích. Proto jsme se v duchu hesla „Life is too short to be normal. Let´s be weird!“ rozhodli si tento den odlišit a být veselejší a možná i výstřednější než obvykle.

Do tohoto dne se chceme zapojit i my učitelé a spolu s vámi si to opravdu netradičně užít.
Oblečte se tedy v pondělí 1.11. do pohádkových, filmových či jiných kostýmů a pojďme být nevšední.

Kdo by neměl možnost či nápad, do jaké postavy se v pondělí převtělí, pak bude určitě skvělé už jen to, že se bude snažit zapojit do celé akce v barvách Halloweenu – tj. černé a oranžové.

Moc se na všechny hrozivě těšíme už teď.

Pumpkin Emoji PNG Images, Free Transparent Pumpkin Emoji Download - KindPNG