Koncert školního sboru a kapely 27.5.2024

Svůj talent a několikaměsíční úsilí zúročili žáci Základní školy Pastviny v pondělí 27. května 2024, kdy po roce opět svým posluchačům přichystali závěrečné vystoupení na dvoře školy. Písně lidové i umělé v podání školního sboru a školní kapely doprovodila klasická sólová vystoupení žáků na hudební nástroje. Po dvou dopoledních koncertech pro žáky školy se mohli z výkonu svých ratolestí těšit také rodiče a prarodiče v odpoledním pásmu, které obohatily také folklórní lidové tance souboru Komíňáček. Ke zhlédnutí byly připraveny výtvarné práce žáků školy, k zakousnutí sladké dobroty z naší školní jídelny a na ochlazení bylo k dispozici zmrzlinové autíčko Božského kopečku. Z původně potřebných 20 000 Kč na rozšíření nástrojového vybavení o elektrickou basovou kytaru se nám podařilo vybrat téměř 13 000 Kč. Všem návštěvníkům děkujeme za příspěvek!