Krásné zakončení atletické sezóny

V úterý 21. září 2017 začali svou školní atletickou sezónu chlapci 8. – 9. tříd (ročník narození 2002 – 2004) okresním kolem Atletického čtyřboje, které proběhlo na ZŠ Laštůvkova. Chlapci v sestavě složené z Antonína Javory, Davida Fialy, Ondřeje Lazara, Adama Voborného a Matěje Netopilíka předvedli výborný výkon a odměnou za jejich bojovnost jim bylo vynikající 1. místo. A stali se tak vítězi města Brna. Dalšího skvělého úspěchu dosáhli naši atleti v úterý 26. září, když absolvovali v Břeclavi krajské kolo Atletického čtyřboje. V konkurenci 7. škol z celého Jihomoravského kraje dosáhli chlapci na krásné 2. místo. I zde byli ve stejné sestavě jako na okrese. Na republikové finále AČ mezi 14 kraji jsme postoupili počtem bodů jako první náhradníci. RF se konalo v Kolíně ve středu 11. října. Zde jsme byli v trochu pozměněné sestavě, kdy místo Adama Voborného nastoupil Lukáš Olbort. Nakonec jsme se v konkurenci 14. škol po úžasném výkonu dostali až na 9. příčku. Byla to pro nás všechny ohromná zkušenost a náramně jsme si to užili. Děkujeme všem atletům za vynikající reprezentaci školy a panu učiteli Petru Pipkovi za podporu a motivaci.

VÝSLEDKY