Maminy cup Brno 19.9.2015

festival zdravého životního stylu maminek

Milé maminky, vážení rodiče a přátelé školy,

srdečně Vás zveme na akci „Maminy cup Brno 2015,  která se koná v areálu Základní školy a Mateřské školy Brno, Pastviny 70 v sobotu 19. září 2015. Důležitým partnerem akce je naše škola, která nabízí kvalitní zázemí jak pro outdorové aktivity, tak indoorový program a zázemí pro děti.

Posláním akce je podporovat maminky a rodiny v ČR v pohybu a inspirovat je k zdravému životnímu stylu. Maminka s láskou k pohybu a ke zdraví je dobrým vzorem svým dětem. Maminy cup vytváří komunitu aktivních rodin po celé ČR. Celodenní program akce je nabitý nejen soutěžními disciplínami, ale i fitness programem, wellness aktivitami, doprovodným programem pro děti.

Na www.maminycup.cz a také v příloze tohoto oznámení  najdete přihlášku, komínské maminky mají 10% slevu.

Těšíme se na Vás!