Plavecké závody SOBŠ 2018

Koncem ledna se naše děti zúčastnily plaveckých závodů SOBŠ 2018 v Jundrově. Tento závod zahájili plavci z prvních, druhých a třetích tříd. Druhá část závodů patřila plavcům čtvrtých a pátých tříd. Naši školu hrdě reprezentovali tito žáci: Lucie Nečasová, Lea Mlčúchová, Ema Rosí, Jan Hájek, Vítek Jokl, Tobiáš Vojna, Markéta Cinková, Kamila Grossová, Sára Vokurková, Michal Nečas, Mikuláš Rada a Filip Schwab. Počet brněnských škol, které soutěžily, se zastavil až na čísle 20. Naše děti neskutečně bojovaly a všichni si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci. V jednotlivcích obsadila krásné 3. místo Lucie Nečasová a ve smíšených štafetách získaly mladší děti pohár za 3. místo. Letos jsme se rekordně umístili na několika 4. místech, což je nám na jednu stranu líto, ale na druhou stranu je to mezi tak velikým počtem dětí obrovský úspěch.