Poděkování za Adventní setkání se školní družinou

Vážení rodiče,

jsme velmi rádi, že jste si našli čas a chuť a přišli na naše již čtvrté „ Adventní setkání se školní družinou“. Věříme, že Vás potěšily nejen dárečky od Vašich dětí, ale i čas, který jste společně mohli strávit při pečení vánočky, barvení andílka, výrobě rybičky z pedigu a dekorace z chvojí, či zhlédnutí výstavy tradičního i současného pojetí Vánoc.  Společně jsme mohli zavzpomínat na naše dětství či našich rodičů, babiček a dědečků, věříme, že na Vás dýchla atmosféra blížících se Vánoc….

Velmi děkujeme za Vaši účast, pomoc a dobrovolné finanční příspěvky, vážíme si Vaší přízně a podpory. Vybrané finanční příspěvky vyžijeme na nákup her, sportovních potřeb a vybavení do ŠD.

Děkujeme za Vaši ochotu a pomoc při přípravě dílniček a při úklidu jídelny.

Fotky z akce naleznete v naší fotogalerii.

Přejeme Vám pohodový adventní čas, krásné svátky a těšíme na setkání v příštím roce.