Podzim ve školní družině

Letošní teplý podzim zahájily děti ze školní družiny úkolovou stezkou, která pro ně byla přichystána na školním hřišti. Čekalo na ně mnoho stanovišť s úkoly a záludnými otázkami. Děti měly možnost z podzimních přírodnin poskládat obrázky, zkusily si, jakou silou fouká podzimní vítr. Někteří si lámali hlavu s podzimními plodinami a jiní zase hravě poznali naše stromy. Ti odvážnější se vydali na stanoviště sami s hracími kartami a další byli rádi, že mohou jít s kamarádem, se kterým se navzájem doplňovali. Závěrem celé stezky byla tajenka, kterou děti, při splnění všech úkolů, vyluštily. Nejenže na všechny čekala sladká odměna, ale největší odměnou pro děti bylo krásně strávené odpoledne plné zábavy, na které ještě dlouho budou vzpomínat.

Za ŠD Základní školy Pastviny

Bc. Kamila Vaňkovská