Pozvánka na družinové velikonoční dílničky pro děti a rodiče 11. 4. 2017

Vážení rodiče, milé děti,
zveme Vás na velikonoční dílničky, které pro Vás pořádáme v úterý 11. 4. 2017 od 15:30 do 17:30 hod., v prostorách ŠD nad bazénem.
Přijďte si za námi připomenout tradici jarních svátků a připravit se na ně… Děvčata si nazdobí vajíčka, chlapci upletou pomlázku a společně si můžete vyrobit velikonoční košíček. Jaké techniky a materiály použijeme? Nechte se překvapit…

Zájemce o zdobení vajíček prosíme o přinesení vyfouklých či vařených vajec, zájemce o pletení pomlázky o vrbové proutky. (Drobnou zásobu proutí máme, avšak nedokážeme odhadnout množství zájemců. Kdo si přinese, má jistotu:-)).

V tento den všechny družinové kroužky odpadají, PROVOZ ŠD OD 15. 00 HOD. (po vycházce) POUZE V PROSTORÁCH NAD MŠ! Vyzvedávejte své děti pouze tam!
Děkujeme Vám za podporu a spolupráci, těšíme se na shledání při našem jarním tvoření!