Pozvánka na „Letní noc na ZŠ Pastviny“

Milí rodiče a vážení přátelé školy,

při příležitosti ukončení letošního školního roku je mi potěšením Vás pozvat na setkání, tentokrát neformálního charakteru.

Dne 17. 6. 2016 jsme pro Vás ve dvoře naší školy připraviliLetní noc plnou tance, hudby a zábavy. K poslechu a tanci Vám bude hrát skupina Qwalt, o program se postarají mažoretky Lassies, taneční skupina Chimney a folklorní soubor Komíňáček, ve kterých účinkují i žáci naší školy. Občerstvení zajistí profesionální catering. Naši zábavu pod širým nebem oživí netradiční tombola. Přijďte v neformálním oblečení, které můžete doplnit modrou barvou. Do areálu školy se dostanete branou z parkoviště. Svojí účastí nás nejen potěšíte, ale především podpoříte dobrou věc.

Výtěžek z akce bude použit na nákup pomůcek do naší učebny fyziky a chemie.

Vstupenky si můžete zakoupit každý den od 30.5. 2016 v době od 7:30 do 15:30 hodin v kanceláři školy, dveře číslo 9 – u paní účetní Jitky Krejčí, nebo v době konání třídních schůzek v pondělí 6. 6. 2016 od 16:00 – 19:00 hodin v hale školy. Nákup za Vás mohou provést i děti. Cena vstupenky je 150,- Kč. Každá vstupenka je slosovatelná. V případě nepříznivého počasí se akce nebude konat a peníze Vám budou oproti vstupence vráceny.

Jménem učitelského sboru a všech zaměstnanců školy Vás srdečně zvu na „Letní noc“ a těším se na setkání s Vámi.