Pozvánka na oblastní výstavu výtvarných a literárních prací školních družin – Vašich malých umělců

Vážení rodiče, milé děti,

přijměte srdečné pozvání na výstavu výtvarných a literárních prací školních družin našeho obvodu, která nese název: „V kreslení a rýmování dětem nikdo nezabrání aneb poezie pro děti a od dětí“.

Kde: Cukrárna SMILE – Bystrc u kostela (zastávka ZOO)

Kdy: denně od 9 do 18 hodin, nejméně do 1. května (v případě prodloužení výstavy Vás budu informovat)

Budeme moc rádi, když si půjdete prohlédnout nápadité, nádherné a umělecké práce Vašich malých mistrů a jejich vrstevníků i z jiných školních družin, posedíte u kávy, čaje či zákusku. Děti se pod vedením paní vychovatelek pokusili výtvarně ztvárnit, pochopit a vzájemně propojit poezii převážně dětských autorů. A jak se jim to podařilo? Běžte se sami přesvědčit, určitě to stojí za to!

Za kolektiv vychovatelů ŠD