PROJEKTOVÝ DEN – DEN JAZYKŮ

Na středu 25.10. 2017 si pro Vás učitelé připravili speciální program – tzv. Projektový den – Den jazyků.

Naše základní škola se na jediný den promění v „cestovní agenturu“, která nabídne našim dětem z 2. stupně „fiktivní zájezdy“ do anglicky mluvících zemí – USA, Velké Británie, Malty, Nového Zélandu, apod.

Tento den nebude probíhat obvyklá výuka a nepojede se tedy podle rozvrhu. Vyučovat se budou pouze 4 hodiny, které budou probíhat ve speciálních blocích, tedy tzv. zájezdech.
Tyto „zájezdy“ budou jednohodinové nebo dvouhodinové a bude čistě na žácích, do jaké země se budou chtít podívat a jak si je zkombinují. 🙂
Variant je hned několik – např. si zvolí čtyři hodinové zájezdy, nebo dva dvouhodinové, nebo jeden dvouhodinový a dva hodinové, popř. dva hodinové a jeden dvouhodinový.
Podrobný seznam všech „zájezdů“ bude vystaven od středečního rána (18.10.) v přízemí školy a rezervace „jednotlivých zájezdů“ bude dětem zpřístupněna ve čtvrtek (19.10.) po 1. vyučovací hodině.

Za zájezdy naší „cestovní agentury“ se samozřejmě nic neplatí, děti zaplatí dobrou náladou:-)

Moc se těšíme, že si to spolu užijeme!