Provoz ŠD dne 4. září 2017

Vážení rodiče,
první školní den – 4. září – bude družina probíhat jako obvykle od 6. 15 do 17. 30 hod. Své děti v tento den naleznete v těchto prostorách:

Ranní  družina:  6. 15 – 8.00: ŠD nad bazénem (paní vychovatelka převede děti do školních šaten)

ŠD po skončení vyučování :

V čase 8. 45 – 9. 40 (týká se pouze prvních tříd!)

v učebně nad bazénem – Delfíni:  třída 1. A (vychovatelka Martina Válková)
v učebně nad bazénem – Opičky:  třída 1. B (vychovatelka Jaromíra Rumlerová )
v učebně nad bazénem – Tygříci:  třída 1. C (vychovatelka Petra Špotáková)
v učebně 1. D:                                   třída 1. D (vychovatelka Zdenka Binková)

V čase 9. 40 – 12.00:

Vchod od bazénu:
v učebně nad bazénem – Opičky: třídy 1. B + 1. C + 2. A  (vychovatelka Petra Špotáková)
v učebně nad bazénem – Delfíni:  třídy 1. A + 2. B (vychovatelka Martina Válková)

Vchod od MŠ:
v učebně 4. B: třídy 3. C + 2. C (vychovatelka Kristýna Botíková)
v učebně 4. C: třídy 1. D + 3. D (vychovatelka Zdenka Binková)

Školní družina půjde na oběd v čase 10.00 – 10.45.

Od 12. 00 bude provoz ŠD (oddělení spojena) POUZE V PROSTORÁCH NAD BAZÉNEM!! V době od 14.00 do 15.00 hod. jsou děti na vycházce – v tuto dobu nelze děti vyzvedávat! Po vycházce při vyzvedávání dětí zvoňte na zvonek třídy Opiček (Jája Rumlerová).

Děti ze třídy 3. A a 3. B budou již do prvního dne automaticky přiřazeny do družinových tříd dle zaslaného seznamu. ( Př: Pokud je dítě ze 3. B přiřazeno do družinové třídy ke 3.D, orientujte se již – hledejte v rozpisu třídu 3.D.; pokud dítě ze 3.A je přiřazeno do družinové třídy k 1. D – hledejte v rozpisu 1. D).

Školní družina Montessori bude probíhat do 12 hod. v prostorách Montessori, od 12 hodin již v prostorách nad bazénem! (oddělení budou spojena).

Děkujeme za spolupráci a přejeme pohodové vykročení do nového školního roku Vám a zejména Vašim dětem!