Šplh 3., 4. a 5. tříd na ZŠ Pastviny

Ve středu 22. listopadu se zúčastnilo 18 nejrychlejších žáků z 1. stupně naší školy obvodního kola ve šplhu na tyči na ZŠ Jasanová v Jundrově. Jednalo se vždy o 3 nejrychlejší dívky a 3 nejrychlejší chlapce ze 3., 4. a 5. ročníku naší školy.

Účast v Jundrově byla vysoká – 7 základních škol z Brna, celkem 86 žáků. Všichni bojovali, co mohli. Každý šplhající měl 2 pokusy. Z naší školy se 4 žáci „prošplhali“ do městského finále, které se konalo na ZŠ Svážná ve čtvrtek 30. listopadu.

Gratulujeme Janu Dvořákovi (1. místo, 4. ročník), Johaně Čechové (2. místo, 3. ročník), Davidu Zedníkovi (2. místo, 3. ročník) a Anně Vašulkové (3. místo, 3. ročník), kteří postoupili do finále. David Zedník zde obsadil 2. místo.

Všem účastníkům děkujeme.