SUPERSTAR VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Družina ZŠ Pastviny se i letos zapojila do pěvecké soutěže školních družin SUPERSTAR. Začátkem února jsme uspořádali školní kolo, kterého se zúčastnilo 15 dětí. Z nich jsme vybrali zástupce do jednotlivých kategorií do obvodního kola, které se konalo 11. a 18. 2. na ZŠ Jasanova. Naší školu reprezentovali: Filip Stejskal a Julie Šebestová za kategorii 1. a 2. tříd a Eliška Žáková s Alexem Georgem v kategorii 3. a 4. tříd.
Všem se jejich vystoupení podařilo, i když konkurence byla veliká. Nejúspěšnější byla Julinka Šebestová z 2.C. která svoji kategorii za děvčata vyhrála a postoupila do městského kola, které se uskutečnilo 9. 3. 2016 na ZŠ Antonínská. I v tomto kole se naše zástupkyně neztratila, i když byla právě po nemoci a ještě v rekonvalescenci. Ve své kategorii vyhrála první místo a v rámci celé soutěže si odnesla cenu za absolutní vítězku s nejvyšším dosaženým počtem bodů od poroty. Jejich ocenění si získala především přirozeným projevem a čistou intonací, a také výběrem krásné písně Skálo, skálo, skálo.
Moc gratulujeme a těšíme se, že se nám příští ročník vydaří tak úspěšně, jako ten letošní.